Kika in!

______________________________________________

Det gör de flesta av våra kunder.
Du når oss även via telefon 0320-20 91 21
eller e-post print@markbladet.se

Kontakt direkt

Roger Melin
Trycksaksrådgivare och säljare
Tel: 0320-20 91 24
E-post: roger@markbladet.se

Tomas Hammarström
Grafisk design och ansvarig för fotoklok.se
Tel: 0320-20 91 23
E-post: tomas@markbladet.se

Adress

Markbladet digitaltryck & printshop ab
Besök och leverans:
Industrigatan 12
511 62 Skene

Postadress:
Box 113
511 21 Kinna
 

Öppettider
Måndag–Torsdag: 08.00 – 17.00
Fredag 09.00-15.00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Miro Kraner
Grafisk design
Tel: 0320-20 91 29
E-post: miro@markbladet.se

Magnus Elf
Tryck, Indigo-operatör och efterbehandling
Tel: 0320-20 91 26
E-post: magnus@markbladet.se

Michael Süvari
Tryck, Indigo-operatör och efterbehandling
Tel: 0320-20 91 25
E-post: michael@markbladet.se

Paul Ulenius
Bokbinderi och Efterbehandling
E-post: paul@markbladet.se